Sohbete Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Hakkımızda

Hakkımızda
Sohbetyagmuru.net 2023 yılın da siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine açılmıştır.
Devamlı kendini yenileyen yapısı ve sunduğu olanaklar ile Sohbetyagmuru.net’in amacı hizmet verdiği web / mobil tabanlı IRC Ağları arasında en iyi olmak ve elbette ki kullanıcılarının kendilerini evlerinde hissetmesini sağlayacak kaliteli bir sohbet platform oluşturmaktır. Ve sizler, yani ziyaretçilerimiz sayesinde 1 yıldır Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sohbet sitesi olarak bu amaçlarımızı başarmış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Misyonumuz
Sohbetyagmuru.net ailesi olarak; ağımıza katılan herkezin sağlıklı, nezih ve adil bir ortamda yeni insanlarla tanışıp sohbet etmenin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Yönetim kadromuz ve departmanlarımız bu amac üzerinde faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz
Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider sohbet ağı olduğumuz gibi dünya çapında da saygın bir konuma gelmek.

7/24 Destek
Her zaman Sohbetyagmuru.net yöneticiler sizin için destek vermeye hazırdır. Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız. Yaşayacağınız tüm sorunlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.